Vārda dienu šodien svin: Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Tikšanās ar Eviju Gulbi

EvijaGulbe5.decembrī 3. klases skolēni kopā ar audzinātāju Inetu Liepiņu un bibliotekāri Valdu Tuču apmeklēja Lauberes bibliotēkas organizēto pasākumu “Tikšanās ar Eviju Gulbi”. Tikšanās laikā skolēni ar lielu interesi klausījās rakstnieces stāstījumā un piedalījās viņas organizētajās aktivitātēs.
Skolēnu domas par pasākumu:

“Es ļoti gaidīju šo dienu, lai satiktu Eviju Gulbi, kura ir sarakstījusi grāmatas “Koko un Riko”, “Lillalā un viņas pigoriņi”, “Bizbizmāsiņas” un citas. Es uzzināju, kā radās grāmata “Koko un Riko”. Man bija interesanti uztaisīt ūsas un deguntiņu. Šī diena bija brīnišķīga!”
Viktorija Elizabete Gintere

“Pasākums bija interesants. Patika, kā Evija stāstīja par grāmatas “Koko un Riko” tapšanu. Ļoti interesantas bija spēles. Es iemācījos vienu blēņa darbu ar balonu un mandarīnu.”
Alma Jakobsone

“Man patika, ka Evija Gulbe pastāstīja, kā radušies Koko un Riko. Es tagad zinu, kā Koko izskatījās īstā dzīvē un kad abu žurkulēnu grāmatai būs ceturtā daļa.”
Zane Balašova

“Man ļoti patika Lauberes bibliotēka un bērnu istaba. Pasākumā visvairāk iepriecināja spēles, kuras vadīja Evija.”
Koralīna Patrīcija Lielmeža

“Suntažu vidusskolas 3.klases kolektīvs saka mīļu paldies Lauberes bibliotēkas vadītājai Maigai Livčānei par silto, mājīgo un sirsnīgo uzņemšanu, kā arī mūsu skolas bibliotekārei Valdai Tučai un ārpusklases darba organizatorei Guntai Būmeistarei par doto iespēju piedalīties šajā skaistajā pasākumā.”
3.klases kolektīvs un audzinātāja Ineta Liepiņa.


3.klases skolēni un audzinātāja Ineta Liepiņa atsaucīgi iesaistījās Evijas Gulbes grāmatu lasīšanā, mācījās viņas dzejoļus, 4 skolēni Anna Ludāne, Sofija Anna Gisiča, Lauma Jakobsone, Arvis Melnis ar dzejoļiem atklāja ļoti jauko, sirsnīgo pasākumu Lauberes bibliotēkā.

Bibliotekāre Valda Tuča

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.