Vārda dienu šodien svin: Vidaga, Aivija, Vija

Suntažos atdzimst alpīnisms!

jutaEsam gandarīti par absolventiem, kas atgriežas mūsu skolā. Šoreiz, līdz ar Jutas Buklovskas atgriešanos Suntažu vidusskolā jaunā statusā - kā skolotājai, atgriezies arī alpīnisms. Jutu šim sporta veidam pievērsa Ivars Lācis, pateicoties kura iniciatīvai mūsu skola ir viena no retajām Latvijā, kurā ir alpīnisma siena. Skolēni darbojas divās vecuma grupās: pirmdienās 1.-4.klases skolēni un trešdienas pēcpusdienās 5.-12. klases interesenti. Skolēnus aizrauj ne tikai šis neparastais sporta veids, bet arī Jutas personība, sportiskais azarts. Viņa atzīta kā SK Super Nova 2019. gada sezonas labākā uzbrucēja. Paralēli mācībām Latvijas Universitātē un interešu izglītības darbam Suntažu vidusskolā, regulāri Jutu redzam skriešanas sacensībās “Stirnu buks”, demonstrējot sportisku apņēmību un teicamu fizisko formu. Reizēm sacensības norisinās, pakausī jūtot skolas direktora Mārtiņa Lejas elpu.

 

 Juta kopā ar saviem audzēkņiem jau pabijusi pirmajās sacensibās. 10. novembrī Rīgā norisinājās kāpšanas kluba "Skala" rīkotās Jaunatnes atklātās sacensības boulderingā 2019. Sacensībās piedalījās: Emīls Zeile, Anželika Giņko, Nikolajs Klintsons, Samanta Stepāne, Elīna Elisa Vecroze, Lana Burkevica, Edvards Karlsons, Nils Klintsons, Kārlis Peinbergs (2. vieta savā grupā). “Kopumā startējām labi. Vēlos izcelt mūsu kāpēju centību un drosmi stāties pretī Latvijas labākajiem kāpējiem bolderingā” pēc sacensībām saka Juta.

 Lai veicas nākamo plānu īstenošanā! Un Jutai tādu netrūkst!

Informāciju apkopoja ārpusstundu darba organizatore Gunta Būmeistare

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.