Vārda dienu šodien svin: Augusts

Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Ievu Samausku.

ieva“Es arī pati to brīžam nevaru saprast – kā dzimst idejas? Notiek kaut kas, ko pat neesi domājis un gaidījis, bet esi kā uz tramplīna, ir jālec, jo ideja ir liela un skaista, un tad satver to aiz astes un saproti – ir jāraksta, un tad jau redzēs, kāds būs rezultāts”.

19.septembrī Suntažu vidusskolā ciemojās šo vārdu autore rakstniece un dzejniece Ieva Samauska, kura ir viena no ražīgākajām bērnu grāmatu autorēm. Suntažu vidusskolas lasītāji iemīļojuši grāmatas “Skaļā klase”, “Visvisādas vēlēšanās”,  “Eņģelītis”, ”Kad aizmūk B un iemīlas Z”, visas jau nemaz nenosauksi.

Pasākumu atklāja 4.klases skolēns Radivils ar dzejoli, kurā izsaka vēlēšanos izlasīt visas pasaules grāmatas. 2. un 3.klases skolēni bija samācījušies mīklas dzejoļus no “Vecis iet pa dārzu, pankūkas bārdā”, pārējie aktīvi iesaistījās  mīklu minēšanā.

 

 

 

 

 

 

 

Dzejniece iepazīstināja ar sevi, stāstīja un rādīja fotoattēlus par saviem mīluļiem- kaķiem un suni. Savdabīgā veidā autore iepazīstināja ar dzeju, iesaistot visus klausītājus,  uzmanīgākie, atjautīgākie saņēma pašas dzejnieces veidotas kartiņas ar kādu dzejoli, autogrāfu. Skolēni bija priecīgi par saņemtajām dāvaniņām, patīkami, ka klausītāji vēlējās uzzināt atbildes uz neskaitāmi daudzajiem jautājumiem.

Skolas bibliotēkā dzejniece atstāja autogrāfus savās grāmatās.

“Eņģeļi ir īsti. Tikai tici. Viņi ir!”- Ieva Samauska.

Suntažu vidusskolas bibliotekāre Valda Tuča

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.