Vārda dienu šodien svin: Augusts

Sarkanā zvaniņa svētki

17.05. tāpat kā katru gadu svinējām Pēdējā zvana dienu, kad 9. un 12. klasei ir beigušās stundas un sākas eksāmeni. 9. klasei pirmais eksāmens būs jau 22.05. latviešu valodā.
Bet svētki sākas ar skaistām kleitām meitenēm un uzvalkiem zēniem, ar satraukumu, vai neaizmirsīsies vārdi dziesmai vai dzejolim.
Astotie jauki izrotājuši klasi, kurā mēs atrodamies visu dienu, skolotāji sagatavojuši īpaši šai dienai veltītus uzdevumus, un vissmieklīgākais, ka uz klases durvīm jauni skolas iekšējās kārtības noteikumi, kuros rakstīts, ka obligāti jānokavē stundas sākums, ka stundas laikā vismaz vienreiz jāiziet ārā un citas jautras lietas. Tas mums der! Mazliet nerātnības un ēverģēlības!

Pēc ceturtās stundas ejam ārā skolas priekšā uz kāpnēm un gaidām 12.klasi. Viss mazliet satraucoši un nepierasti, jo tā stāvam pirmo reizi. 1.klase atved 12.klasi un tad jau pasākums var sākties. Šoreiz visu esam gatavojuši kopā – 9. Un 12.klase. Nav ko dalīties un katram savas dziesmas dziedāt. Neesam jau tik daudz! Dziedam kopā “Zemenes” un varbūt nostaļģija pārņem arī mūsu vecākus. Esam priecīgi par 8.klases apsveikumu – viņi mums uzdāvina lielu zemeņu grozu. Tik daudz, ka nespējam visu uzreiz apēst, jo arī svētku pusdienas ir bagātīgas un garšīgas. Un apkalpošana! Jūtamies īpaši, jo mūs apkalpo 8.klases skolēni kā restorāna viesus. Galds skaisti saklāts!

Klases stundā jūtamies vienoti, dabūjam katrs savu klases albūmu, izlasām vēstules, ko septembra sākumā rakstījām paši sev vēl pie skolotājas Everitas Kagaines. Tas ir mīļi un smieklīgi, jo ko tik mēs katrs sev neesam sarakstījuši. Tās gan vajadzēja lasīt pēc izlaiduma, bet tad jau nebūs laika, jo būs jābūt kopā ar savu ģimeni un radiem, bet tāpat jauki. Daži no mums ir aizkustināti līdz asarām, jo šādi kopā esam pēdējo reizi.

Stundas ir cauri, bet ir satraukums par eksāmeniem. Daži pat diezgan stipri bēdājas. Citi ir priecīgi par savām gada atzīmēm, jo ir pieliktas pūles un rezultāts ir patīkams. Nav kauns.

Inita Tolpežņikova – Novēlu visiem veiksmi eksāmenos!  Bet lai tā būtu, cītīgi apmeklēt konsultācijas un ievērot skolotāju pēdējos norādījumus, jo arī skolotājiem būs liels prieks par jūsu sasniegumiem un labajām atzīmēm. Tad mums kopā būs gandarījums par paveikto!

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.