Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Vecāku diena skolā

cVecāku diena mazajos un lielajos “Suntiņos”

Ir pirmdiena 15.aprīlis un šīs nedēļas tēma - “ Gaidot Lieldienas”. Bērniem tiek sniegti priekštati par Lieldienu svinēšanas tradīcijām, ko mēs kopā ar zaķi izzinājām. Kopā ar mums šodien bija Gustava mamma Kristīne Zobena, kura it visā līdzdarbojās. Paldies Kristīnei, kura labprāt atsaucās uzaicinājumam un novadīja sporta nodarbību,  iesaistot bērnus olu ripināšanā un rotaļās.

Pie "lielajiem" Suntiņiem skolotāja lomā iejutās Patrīcijas mamma Sandra Čevere. Tuvojoties Lieldienām tika pārrunātas to raksturīgākās tradīcijas – olu krāsošana, šūpošanās. Nodarbības izskaņā katrs bērns sev gatavoja papīra olu groziņu.
Santa Kārkliņa, Sanda Zariņa

 

Sešgadnieki vecāku dienas ietvaros +devās ekspedīcijā uz mežu vizbulītes meklēt. Ceļā vērojām stārķu un citu putnu ligzdas, stirnu atstātos “riekstus šokolādē”, putnu spalvas, ko kāds plēsoņa bija atstājis, tāpat arī pamanījām kādu skeletgalvu. Par dzīvās radības klātbūtni liecināja arī neskaitāmi skudru pūžņi, alas un izrakņātas pēdas, bebru apgrauzti koki.
No rīta nodarbībās bērni skolas solā uzzināja, kas ir grava, un jau pēc pusdienām ekspedīcijas ietvaros devās to vērot mežā pie Mazās Juglas.
Pēc ekspedīcijas mazie pētnieki devās piknikā piecgadnieka Jēkaba pagalmā, kur gaidīja iekurināts ugunskurs ar desām, tēja, bērni baudīja līdzpaņemto launagu. Noslēgumā bija jautras spēles un pārgājiens atpakaļ uz skolu.
Sintija Eglīte

15. aprīlī Suntažu vidusskolā tika organizēta Vecāku diena. Mācību stundas šajā dienā vadīja vecāki, katrs pats izvēloties jaunākās vai gluži pretēji - pārbaudītas darba metodes. Paldies atsaucīgajiem vecākiem: Karīnai Čakarei (sports un mūzika 1. klasei), Ievai Vendelei (radošās darbnīcas 1. klasei), Inesei Biržai (mājturība 5. klasei), Jānim Ādamsonam (matemātika 5.klasei), Kirai Vorslovai (krievu valoda 7.klasei), Inārai Melnei (angļu valoda 2. un 7.klasei), Annai Ginterei (astronomija 9. klasei un matemātika 2. klasei), Maijai Bergai (pasaules vēsture 7. klasei), Voldemāram Mežinskim (krievu valoda 11. klasei, vēsture 11. un 9. klasei), Ievai Sūnai (nodarbība par projektiem), Maiguram Strīķim (kas ar suni Keriju demonstrēja "pazuduša" cilvēka atrašanu un dalījās informācijā par suņu dresēšanas pamatprincipiem) un Kristīnei Damasevičai (krievu valoda 8.b klasei).Pirmsskoliņā darbojās Sintija Eglīte, Atis Kārkliņš, Kristīne Zobena, Sandra Čevere, bet Lauberes skoliņā: Elīna Zvingule, Gita Valaine, Maija Zviedre, Zaiga Gulbe un Kristīne Purviņa. Pieņemšanā pie direktora katrs saņēma sertifikātu par pedagoģisko darbību.
Gunta Būmeistare

 

 

 

 

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.