Vārda dienu šodien svin: Otīlija, Iveta

Veselības nedēļa

gundarsPar tradīciju jau kļuvis martā rīkot Veselības nedēļu, kas vienlaicīgi ir arī ķīmijas, bioloģijas un fizikas dienas. Notiek dažādas aktivitātes, kas saistās ar šiem mācību priekšmetiem. Arī kopīgā vecāku sapulcē viena no tēmām bija “Veselīgs uzturs”. Ne mazāk svarīgi ir karjeras vadības prasmju aktualizēšanas jautājumi, ar kuriem iepazīstināja mūsu skolas karjeras konsultants Gundars Cauka.

”Klausoties Gundara uzrunu, aizdomājos par dažādām ar mūsu - pārmaiņu - laiku saistītām lietām. Piekrītu, ka ir liela atšķirība starp dažāda vecuma cilvēku dzīves uztveri. Manuprāt, skolotāji (un ne tikai) ir tie, kas  atrodas pa vidu starp ,,televizoru’’ un ,,tīkla’’ paaudzi, jo citādāk vienkārši nevar, par ko man ir liels prieks. Nezinu, kas mūsdienās ir ,,pagarinājis” tīņu vecumu līdz 25 gadiem. Manuprāt, tas ir bēdīgi, ja cilvēks līdz šādam vecumam vēlas sēdēt uz kakla saviem vecākiem. Domāju, ka tas tomēr lielā mērā ir atkarīgs no audzināšanas ģimenē. Domājot par karjeras izglītību, mēs, gan vecāki, gan skolotāji,  vien varam bērnus atbalstīt, palīdzēt viņiem izzināt, izprast savās stiprās puses, bet lēmums,  protams, jāpieņem katram pašam.

 Uztura speciālistes no SIA Foodtastic Elīzas Madaras Treijas stāstījums bija labs atgādinājums par ēšanas paradumu veidošanu, par regulāru ūdens dzeršanas nepieciešamību, par to, ka, piemēram, turot ūdens pudeli savā tuvumā, cilvēks noteikti padzersies biežāk. “Domāju, ka šis stāstījums ļoti noderīgs būtu bijis tiem vecākiem, kas regulāri, manuprāt, bez vajadzības maziem bērniem, kuriem skolā ir gan pusdienas, gan launags, dod naudu našķiem” tā par dzirdēto saka skolotāja Ira Andersone.

Teksts: Gunta Būmeistare

Foto: Sanija Zandberga

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.