Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

“Esi līderis!” biznesa spēlēs - uzvara!

c5. martā Suntažu vidusskolas 2 komandas, devās uz Cēsu Radošo industriju centru-koprades māju, kur notika projekta “Esi līderis!” Vidzemes reģiona organizētās biznesa spēles. Startējām ar divām komandām. 10.klases skolēni Tīna Elīza Ancāne, Daniels Krūze un Santa Makarova apvienojās komandā “10 kubā”, bet 10. un 11.klases jaukto komandu “Vidus” pārstāvēja Pēteris Līcis, Dana Leibome, Una Juškāne. Kopumā piedalījās 19 komandas no Līgatnes, Vecpiebalgas, Cēsīm, Nītaures, Valkas, Smiltenes, Cesvaines, Suntažiem.

 

   Biznesa spēlēs piedalījāmies pirmo reizi. Kad tika stāstīti spēles noteikumi, ar komandas biedriem Danielu un Tīnu, bijām  neizpratnē, likās, ka mums nekas nesanāks. Taču, kad spēle sākās, saspringām un viss kļuva skaidrs,  varējām iejusties spēles gaitā un izbaudīt foršos riska momentus. Iegūstot sodus, mums likās, ka nu viss ir cauri un zaudēsim, bet, komunicējot  ar citu komandu pārstāvjiem, sapratām, ka mums ir cerības iekļūt uzvarētāju sarakstā. Apbalvošanā bijām patīkami pārsteigti, iegūstot 3.vietu. Atmosfēra bija nepiespiesta , bet konkurenti elpoja pakausī. Nē, šoreiz gan no pretējās galdiņa puses, jo pie viena galdiņa atradās divu svešu skolu komandas, līdz ar to spēles gaitā ieguvām jaunus paziņas. Pusdienu pauzītē bija iespēja mazliet apskatīt pilsētu. Žēl, ka laiks bija lietains.

Esam gandarīti un pateicīgi savai komandai par uzvaru, un spēles stratēģiju, veiksmīgu komandas darbu.. Un, protams, PALDIES “Esi Līderis!” par sarīkoto foršo spēli! Tiksimies finālā!

Teksts: Santa Makarova, Daniels Krūze

Foto: Gunta Būmeistare

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.