Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Ēnu dienas

prez13.februārī, “Ēnu dienas” ietvaros, man šogad bija iespēja ēnot mūsu valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Diena iesākās jau plkst. 8.30, kad devāmies uz Rīgas pili, lai piedalītos prezidenta darba gaitās.

Šajā dienā prezidentam dienas kārtībā bija tikšanās ar premjerministru Krišjāni Kariņu Rīgas pils Ģerboņu zālē, un mums bija izdevība piedalīties viņu sarunā. Tikšanās laikā tika apspriesti dažādi jautājumi, piemēram, algu celšana ārstiem un skolotājiem. Arī mums bija iespēja paust savu viedokli par dažādām apspriestajām tēmām.

Pēc šīs apspriedes sekoja armijas komandiera vizīte, kurā turpinājām piedalīties arī mēs - prezidenta ēnas. Tika apspriestas ar valsts drošību un aizsardzību saistītas lietas, un bija ļoti interesanti piedalīties šādās sarunās.

 

Diena turpinājās neformālākā gaisotnē ar ekskursiju pa Rīgas pili un pusdienām kopā ar prezidentu. Maltītes laikā mums bija iespēja plašākai sarunai ar prezidentu, kuras laikā varējām uzdot sev interesējošos jautājumus.

Diena paskrēja ļoti ātri, un es priecājos, ka man tika dota iespēja ielūkoties prezidenta ikdienā, nedaudz vairāk iepazīt prezidentu kā vienkāršu cilvēku no mūsu vidus, kā arī vairāk izprast politiķa darba specifiku. Pēc šīs dienas man noteikti ir lielāka izpratne par to,  kādas prasmes ir nepieciešamas un kādas rakstura īpašības sevī jāizkopj, lai kļūtu par politiķi vai pat valsts prezidentu.

Teksts: Ivars Melnis, 7. klases skolnieks

Foto: no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.