Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Karjeras nodarbību vada Jānis Stabiņš

janis16. janvārī Suntažu vidusskolā Karjeras projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros viesojās Jānis Stabiņš - uzņēmējs, skolēnu projekta "Esi Līderis" vadītājs, Biznesa vadības koledžas un tālmācības Rīgas Komercskolas dibinātājs, biznesa treneris jau vairāk kā 20 gadus. Ass prāts, spēcīga darba pieredze, harisma, praktiski pielietojamas idejas – tas viss raksturo Jāni Stabiņu. Līderības pamatus programmā “Esi līderis!” šobrīd Suntažu vidusskolā apgūst 12 vidusskolas un 6 pamatskolas skolēni.

“Šobrīd esmu veiksmīgs uzņēmējs, bet, kā jau daudzi, iesāku ar pilnu galvu idejām, trūka resursu un palīdzīgu roku, vai, pareizāk sakot, galvas, ideju realizēšanai. Skolas gadi sagādāja problēmas, jo nebiju kā lielākā daļa skolēnu, bet tas man vēl vairāk lika pierādīt sevi un attīstīties jau konkrētā jomā pēc skolas, apzinoties savas stiprās puses un pieņemot dzīvi kā izaicinājumu."

Savu biznesa, izglītības, līderības un attīstības trenera pieredzi smēlies, studējot 5 augstskolās, apmeklējot vairāk kā 150 dažādus biznesa kursus Latvijā un ārvalstīs, Jānis Stabiņš katru gadu turpina investēt vairāk 10 000 Eiro savā profesionalitātē. Mācījies un iedvesmojies no spēcīgākajiem līderiem biznesā visā pasaulē – tādiem kā Roberts un Kima Kiosaki, (Robert T. Kiyosaki, Kim Kiyosaki,Japāna), Bodo Šēfers (Bodo Schafer, Vācija), Ričards Brensons (Richard Branson, ASV), Antonio Meneghetti (Itālija), Stīvens R. Kovejs (Stiven R. Kovi, ASV), Vorens Bafets (ASV), Igors Manns (Krievija), Aleksandrs Levitass (Izraēla).

“Man vienmēr ir paticis strādāt ar jauniem cilvēkiem, kam pilna galva neprātīgu ideju, bet galvenā problēma ir motivācija... Uzstādiet realizējamus, konkrētus mērķus un neatlaidīgi strādājiet pie to realizēšanas. To spēj ikviens un nav svarīgi, vai skolā esi teicamnieks, vai gluži otrādi. Bet “lielajā” dzīvē gan viss atkarīgs no tā, cik gribēsi sevi izglītot, šī vārda visplašākajā nozīmē,” vidusskolas klašu grupas nodarbības noslēgumā teica lektors.

Ceru, ka jaunieši paturēs atmiņā kaut pa vienam motivējošam teikumam, jo uz lietām var paraudzīties ļoti dažādi un skolā iegūtās zināšanas, iespējams, iegūs pavisam citu jēgu!

Teksts: Gunta Būmeistare
Foto: Artis Farins

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.