Vārda dienu šodien svin: Vidaga, Aivija, Vija

Veselības nedēļa 5. - 9. marts

zszsszJau trešo gadu skola iesaistījusies Veselību veicinošo skolu tīklā, tāpēc mācību gada garumā notiek lekcijas, veselību veicinošas nodarbības un sportiskas aktivitātes. Veselības nedēļas ietvaros mūsu skolā visu nedēļu notiek dažādas veselīgu dzīvesveidu veicinošas aktivitātes. Skolotāja Ilona Kārkliņa vadīja lekciju “Skaistuma veselība” 7.-12. klasei, kurā tika analizēts mūsdienu kosmētikas plašais klāsts no ķīmiskā viedokļa, pievēršot uzmanību tādiem vārdiem kā “eko”, “bio”, “natural” u.c., izglītojot skolēnus, kā kļūt par gudriem pircējiem un neiekrist ražotāju reklāmas “lamatās”, rosināja domāt par savu lomu veselīgas nākamās paaudzes veidošanā.


Otrdiendien visi skolēni piedalījās Ziemas olimpiādē, kuru organizēja vieni no jaunākajiem pašpārvaldes dalībniekiem ar Arti Farinu priekšgalā. Skolēniem šodien bija jāpiedalās zemledus makšķerēšanā ar Dāvidu Kondeļčuku, jāparāda savas hokeja dotības Dāvim Klāvam Caunem,Jutas Buklovskas un Diānas Peinbergas bija jāparāda spēks, velkot ragaviņas, Daniels Kramiņš visus gaidīja skeletonā, Daniels Krūze un Santa Makarova laipni aicināja mazākos skolēnus uz dārgumu meklēšanu, bet vecāko klašu skolēnus mudināja piedalīties biatlonā, Samanta Deguna piedāvāja izmēģināt ko jaunu, tāpēc bija sacensības kērlingā. Šādas aktivitātes svaigā gaisā dod enerģiju atlikušajai dienas daļai, uzmundrina un uzlabo noskaņojumu. Visās disciplīnās aktīvi piedalījās arī skolotāji.

Ceturtdien tika organizētas aktīvās pauzītes mūsu skolas aktīvās sportistes Danas Leibomes vadībā. Sākumskolas klasēs skolotājas šo praksi piekopj ļoti veiksmīgi, taču vecākajās klasēs – jāaktivizē, jo liela daļa skolēnu starpbrīdi pavada tikai kopā ar aktīvu “sēdēšanu” telefonā. Tāpēc piektdiena – “Diena bez telefona”! Noteikums viens - telefons nav pamanāms! Viegli tas nebija ne skolēniem, ne skolotājiem.

Signe Zutere, Gunta Būmeistare.

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.