Vārda dienu šodien svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Gada izskaņas pasākumi Suntažu vidusskolā

Ziemass01 kopbilde ar skolotajiemvētku pasākumu sēriju Suntažu vidusskola uzsāka ar skolēnu pašpārvaldes organizēto Ziemassvētku balli, kas vienlaikus bija arī starpnovadu skolēnu pašpārvalžu sadraudzības pasākums. Pie mums viesojās Madlienas un Skrīveru vidusskolas jaunieši, kā izrādījās - paši aktīvākie dejotāji. Raitā dejas solī un draudzīgā atmosfērā, piedaloties atrakcijās, vakars pagāja nemanot. Pateicamies par finansiālu atbalstu Suntažu pagasta pārvaldei, kas ļāva iepazīt dejas burvību kopā ar grupu “Atspulgs”.

 

Mēs lepojamies ar skolēnu, skolotāju un vecāku sadarbību, iestudējot katru gadu arvien krāšņākus priekšnesumus. Tā, laika posmā no 19.-21. decembrim, notika 7 Ziemassvētku izrādes: 5-6-gadīgo izrāde “Svētki mežā”, “Suntiņi 1” priecēja ar “Baltajiem Ziemassvētkiem”, “Suntiņi 2” ar “Piparkūku brīnumzemi”, sākumskolas grupa piedāvāja izrādi “Mēnestiņa stāsti”, 5.-8.klase “Ziemassvētku varoņos” atklāja savus varoņus, 9.-12. klašu grupa savdabīgā veidā iepazīstināja ar kultūras kanona vērtībām, bet Lauberes filiālītē baudījām izrādi “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz 10”. Laimīgais direktors, kas paspēja noskatīties visas šīs izrādes!

22. decembrī skolas direktors Mārtiņš Leja visus skolēnus, kas mācījušies uz labām un teicamām sekmēm aicināja uz “Pieņemšanu pie direktora”. Šajā pasākumā tiek teikti pateicības vārdi gan skolēniem, gan viņu vecākiem. Lepojamies ar šiem skolēniem!

4.klasē: Emīlija Ašmane, Marija Anna Ādamsone, Katrīna Barkāne, Krista Bērziņa, Gustavs Ivansons, Rodrigo Leiboms, Lelde Liepa, Katrīne Petroviča, Evelīna Rudzīte

5.klasē: Anita Liepiņa

6.klasē:Tomass Andrukovičs, Laura Bērziņa, Ivars Melnis

7.a klasē: Betija Elza Eiduka, Jānis Mārtiņš Īvāns, Marta Marija Maurāne

7.b klasē: Īrisa Brička, Mārtiņš Eiduks, Adriana Krūze

8.klasē: Līna Katrīna Knodze, Iluta Ozoliņa, Kristers Krists Sūna, Sanija Zandberga

9.klasē: Artis Farins, Sabīne Kravčenko, Daniels Krūze, Pēteris Līcis, Santa Makarova, Patrīcija Pavlova

10.klasē: Roberts Eiduks, Dita Grava, Una Juškāne, Aija Lauva, Annija Daniela Rogule

11.klasē: Elvita Gavre

12.klasē: Juta Buklovska, Ieva Grava, Zane Jēkabsone, Laura Ozola, Signe Zutere

 Kā muzikāls pārsteigums šoreiz grupas “Perpetuum Ritmico” pozitīvais un enerģiskais priekšnesums.

Par skolas darbinieku labsajūtu gada nogalē parūpējās mūsu skolas ilggadējā skolotāja un bibliotekāre Valda Tuča, kas  atsauca atmiņā “Mikrafona” aptaujas laikus, uzaicinot viesos Liu Guļevsku un Gunāru Jākobsonu. Sirsnīgā un muzikālā atmosfērā pagāja šis vakars, gūstot prieku par tikšanos ar šīm spilgtajām personībām un  atkalredzēšanos ar mūsu skolotāju Zelta fondu - izcilajiem bijušajiem skolotājiem Anatolija Caunes vadībā, kas regulāri seko skolas darbībai un labprāt ierodas uz visiem skolas pasākumiem.

 Lai veiksmīgs, veselīgs un radošs nākamais gads, kas, ienesot pārmaiņas un jauninājumus skolās, tikai saliedēs un darīs stiprāku mūsu skolas kolektīvu!

Suntažu vidusskolas ārpusstundu darba organizatore Gunta Būmeistare

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.