Vārda dienu šodien svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Suntažu vidusskola - 10. labākā lauku skola valstī!

suntazu vidusskola 27112017 515. novembrī, jau septīto gadu pēc kārtas Latvijas vidusskolas tika aicinātas uz Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga balvu pasniegšanas ceremoniju Vidzemes koncertzālē, Cēsīs. Skolu reitings tiek veidots ņemot vērā iepriekšējā mācību gada 12. klases centralizēto eksāmenu rezultātus. Šogad ielūgumu saņēma arī Suntažu vidusskola un uz pasākumu devās nu jau absolventu 12. klases audzinātāja Inita Andževa, latviešu valodas skolotāja Ira Andersone, matemātikas skolotāja Gunta Andersone, angļu valodas skolotāja Inita Tolpežņikova un direktors Mārtiņš Leja.

 

"Domājot par Latvijas nākotni, īpaši vēlos izcelt šos skolēnus un viņu skolotājus, lai viņiem nekad nezustu motivācija iegūt arvien jaunas zināšanas," atklājot pasākumu, uzsvēra Draudzīgā aicinājuma fonda dibinātājs un pasākuma organizātors Jānis Endele. Arī pārējie balvu pasniedzēji uzsvēra izglītotu skolēnu un daudzpusīgu skolotāju nozīmi Latvijas valsts attīstībā.

Skolas tika apbalvotas četrās kategorijās- ģimnāzijas, pilsētas vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās vidējās izglītības iestādes - 10 nominācijās gan kopvērtējumā, gan atsevišķos priekšmetos. Apbalvojot nomināciju „Izaugsme latviešu valodā lauku vidusskolām” uz skatuves tika aicināta Suntažu vidusskola un balvu saņēma latviešu valodas skolotāja Ira Andersone. Kā pati skolotāja atzīst pēc balvas saņemšanas, viņa esot bijusi īstajā vietā un īstajā laikā. Tie ir motivētu skolēnu ieguldītā darba panākumi. Pavisam nedaudz punktu pietrūka, lai Suntažu vidusskola iegūtu balvu nominācijā „Izaugsme kopvērtējumā lauku vidusskolām”, paliekot aiz uzvarētājiem 2.vietā.
 
Suntažu vidusskolai arī iepriekšējos gados bija labi rezultāti - 11., 21., 17., 43. vieta kopvērtējumā, bet 2016./2017. mācību gada absolventi kopā ar skolotājiem ir uzrādījuši izcilus rezultātus visos centralizētajos eksāmenos, kas ļāvis ierindoties kopvērtējuma 10.vietā starp 86 lauku vidusskolām. Atsevišķi pa priekšmetiem uzrādītie rezultāti: angļu valoda - 7.vieta, matemātika - 16.vieta, latviešu valoda - 13.vieta.
 
Suntažu vidusskolas kolektīvs vienmēr ir strādājis, lai sniegtu bērniem kvalitatīvu izglītību un nodrošinātu patīkamu skolas vidi no pirmsskolas vecuma līdz 12.klasei. Paldies vecākiem, kas mūsu darbu novērtē un atbalsta!
 
Suntažu vidusskolas direktors Mārtiņš Leja

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.