Vārda dienu šodien svin: Otīlija, Iveta

Valsts svētku nedēļa

1 23854Valsts svētku nedēļa mūsu skolā iesākās 13.11. ar ikgadējo karodziņu piestiprināšanu katram skolēnam, skolotājam un skolas darbiniekam un ar "Lāčplēšu" spēlēm 1.-12. klases puišiem  stundu starpbrīžos. Turpinot svētku nedēļu, 14.11. skolā notika erudīcijas konkurss 5. - 8. klasei "Es mīlu Tevi, Latvija!".

Konkursā katru klasi pārstāvēja 4 skolēni. Komandām bija jātiek galā ar pieciem dažādiem uzdevumiem, kuros tika pārbaudītas viņu zināšanas par skolu, novadu un valsti un zināšanas mūzikas jomā un ģeogrāfijā. 15. novembrī norisinājās erudīcijas konkurss “Es mīlu Tevi, Latvija!” 9. -12. klašu skolēniem. Skolēni atbildēja uz dažādiem jautājumiem par Latviju, kā arī atsvaidzināja zināšanas par latviešu mūziku, sportu un nedaudz ģeogrāfiju. 16. novembrī Valsts svētku koncertā skatītājus priecēja 5-6-gadīgo grupa ar projektu “Sveiciens manai Latvijai”. Projektu īstenojušas skolotājas Dita Barkāne un Edīte Strīķe. Tradicionāli svētkus kuplināja visu vecuma grupu kori, kas koncerta noslēgumā vienojās kopīgā dziesmā. Koru vadītāja Inita Andževa. Pirmā uzstāšanās bija diviem jauniem kolektīviem: 1.klases deju kolektīvam (vadītāja Ivonna Gisiča) un 9.-12.klašu “Drāmas” jauniešiem (vadītājs Gundars Cauka), kas emocionāli smagā, bet skatuviski izsmalcinātā izrādē atainoja mūsu valsts piedzīvotos sāpju brīžus un ilgas pēc mājām. 3.-4.klases datorpulciņa skolēni (vadītāja Ieva Glūdiņa) bija izveidojuši vizuālu sveicienu Latvijai svētkos koncerta 1.daļā. Koncerta priekšnesumus ar dzejas rindām sasaistīja Arvis Melnis, Lelde Liepa, Emīls Bogdanovs, Jānis Mārtiņš Īvāns, Marta Maurāne, Annija Rogule, Dana Leibome, Dita Grava, Kārlis Peinbergs, Elgars Ozols un Aija Lauva. Betija Elza Eiduka atskaņoja D.Elingtona skaņdarbu.

17. novembrī, noslēdzot Valsts svētku nedēļu, Suntažu vidusskolā ciemojās Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona pārstāvis J. Garancis un Aizsardzības akadēmijas plānošanas nodaļas vecākā referente. Skolēni tika iepazīstināti ar valsts aizsardzības sistēmu. Ar zemessargu, karavīru pienākumiem. Šādi pasākumi ir īpaši svarīgi, jo tā tiek stiprināta skolēnu pilsoniskā apziņa, tai skaitā patriotisms, kas ir neatņemama Latvijas pilsoņa īpašība.

Rakstu sagatavoja žurnālistikas pulciņa dalībnieki, G. Būmeistare un I. Glūdiņa

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.