Vārda dienu šodien svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Skolotāju diena 2017

janis29. septembrī mūsu skolā tika atzīmēta Skolotāju diena, kuras galvenie rīkotaji bija 12. klase. Kā ik gadu, arī šogad divpadsmitie bija pacentušies, lai skolotājiem šī diena būtu izdevusies. Par svētku dienas aktivitātēm skolotāji izsakās šādi:

„ Paldies, divpadsmitie! Katru gadu no jauna pārliecināmies, ka toni nosaka 12-tie. Jums var uzticēties-protat būt atbildīgi, uzticami, radoši un sirsnīgi. Šī bija lieliska svētku diena.” Skolotāja Gunta Būmeistare.

 

„ Manuprāt, viss skaistais ir vienkāršajā, un tieši to jūs, divpadsmitie, pierādījāt, aizvedot mūs, skolotājus, un brīnišķīgu, daudziem nezināmu vietu Suntažos-Laumiņu klintīm (tā šo vietu nosauca zinātāji). Protams, protams, patika arī alus darītavā, kurā saimnieks Jānis Rudzītis ar aizrautību stāstīja par savu darbu/hobiju. Paldies, divpadsmitie. Man patika!” Skolotāja Ira Andersone.

„Pirmais pārsteigums-pēc rudens smaržojošās mārtiņrozes- no paša rīta, pat ieejot pa „sētas durvīm”. Ļoti labs izbraukums uz Laumiņu klintīm, kuras es gan šovasar jau biju apmeklejusi, bet lielai daļai skolotāju tas bija atklājums. Man jaunums bija alus darītava un tās enerģiskais saimnieks Jānis Rudzītis. Paldies par gardumiem un patīkamo apkalpošanu. PALDIES.” Skolotāja Gunta Andersone

„ SUPER,” Skolotājs Gundars Tipāns.

Skolotāji tika aicināti nelielā izbraukumā, kurā bija iespēja atklāt vēl neatklāto un izzināt vēl neizzināto. Mēs skolotājus aicinājām apmeklēt Laumiņu klintis un vietējo alus darītavu, kurā skolotājiem degustācijā tika piedāvāts misas dzēriens, pēc kura arī sekoja kafija un kūka.

Teksts, foto: Signe Zutere

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.