Vārda dienu šodien svin: Augusts

"Esi Līderis!" biznesa inkubatorā Madonā

valiŠī gada 1.martā Suntažu vidusskolas programmas ‘’Esi Līderis’’ dalībnieki (3 komandas) piedalījās biznesa spēlē ‘’Ceļš uz bagātību’’, kura norisinājās biznesa inkubatorā, Madonā. Suntažu vidusskola šāda veida spēlē piedalās jau otro gadu pēc kārtas un šoreiz komanda ar nosaukumu’’Biznesa Vaļi’’, kuru pārstāvēja 12. klases skolnieces, Ilze Glaudiņa un Evija Andersone, ieguva godpilno 3.vietu un ceļazīmi uz spēles finālu. 11. klases dalībnieces Juta Buklovska, Līga Katrīna Linde, Una Bergmane, Signe Zutere, Laura Ozola un Beatrise Ūdre guva milzīgu pieredzi, pozitīvas emocijas, kā arī iespēju sajusties kā uzņēmējiem.
Juta Buklovska

“Esi Līderis!” ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 17 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Projektā jau ir piedalījušies 12036 skolēnu no 152 skolām. Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmes un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai. Projekta ietvaros 10. - 12. klašu skolēni apgūst profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, kas ir akreditēta (akreditācijas lapa Nr.AI5562) un par tās apgūšanu tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība.

Suntažu vidusskola projektā iesaistās trešo gadu. Šobrīd divdesmit viens 10. - 12. klases skolēns apgūst šo programmu. Konkursi,  ideju sanāksmes, attīstības un biznesa spēles, ideju un uzņēmējdarbības inkubatori, izzinošie ceļojumi pa Eiropu un vēl daudzi citi personības un karjeras prasmju attīstoši pasākumi 3 gadu garumā. 

Un, protams, patstāvīgs darbs katra priekšmeta apguvē, jo skolotāja Rita Glaudiņa ir konsultants neskaidro jautājumu izanalizēšanai, kopīga tikšanās ir reizi nedēļā. Pārējais uz pašu skolēnu pleciem. Katras tēmas noslēgumā jaunieši raksta noslēguma darbu.

Skolēni par aizraujošāko aktivitāti uzskata “Biznesa spēles”, kas ir ļoti daudzveidīgas. Šajā gadā esam piedalījušies tajās 2 reizes - Cesvainē un Madonā. Mūsu meitenes Ilze Glaudiņa un Evija Andersone ieguva 3.vietu no 20 komandām un dosies uz finālu Rīgā. Bet aprīļa beigās četras  programmas dalībnieces pievienosies to laimīgo pulciņam, kas dosies izglītojošā ceļojumā uz Itāliju. Pavasara brīvdienās darbosimies projektā “Es savai videi”.

Programma “Starts” skolēniem tiek piedāvāta paralēli pamatskolā apgūstamajiem priekšmetiem skolā, kas virza jaunieti uz mērķu izvirzīšanu, savas individualitātes apzināšanu, personības veidošanu, izpratni par nākotnes iespējām. Nākamajā gadā plānojam projektā iesaistīt 8. un 9. klasi.

Projekta “Esi līderis!” koordinatore Suntažu vidusskolā Gunta Būmeistare

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.