Zināšanu kalnā

14.aprīlī vidusskolas jaunieši, kuri piedalās projektā "Esi līderis", devās un šī projekta ieteiktajām atvērto durvju dienām. IT uzņēmumā TestDevLab notika tikšanās ar uzņēmuma vienu no pārstāvjiem un darbiniekiem, kur jauniešiem pastāstīja par darbu šajā uzņēmumā. Pēc tam jaunieši devās uz Ogres Izglītības,kultūras un sporta pārvaldi, kur pastāstīstīja par darba tirgu un pašlaik pieprasītākajām profesijām.

13.aprīlī Jelgavas valsts ģimnāzijā notika Zemgales reģionālā angļu valodas olimpiāde 8. un 11.klasēm. Bija sabraukuši apmēram 150 skolēni gandrīz no visiem Latvijas reģioniem. No mūsu skolas piedalījās 8.klases skolniece Helēna Gintere un 10. klases skolēni Zane Jēkabsone un Rihards Barkāns. Helēna un Zane dabūja atzinības. Priecājamies kopā ar viņām!

9. aprīlī Suntažu vidusskolas komanda "Piecas debespuses" piedalījās LU organizētajās "Eksakto zinātņu dienās 2016". Komanda Evija Andersone, Ilze Glaudiņa, Rihards Barkāns, Dāvis Klāvs Caune un Zane Jēkabsone cīnījās teicami, ieguva 7. vietu un izpelnījās bioloģijas fakultātes simpātiju balvu!

exs sss nn
dd  
exax