var canvas=doc..." />

Ziemassvētku pasākumi Suntažu vidusskolā

16. decembrī      

10.00 -  Suntažu pils zāli piečaloja sniega bērni: sniegpārsliņas - Sniegmātes meitiņas un Sala dēli. Pirmsskolas vecākās un sagatavošanas grupas bērni bija saposušies ballei Sniega pilī. Jautrām dziesmām skanot, tie dejodami apklāja mežus un laukus, izsapņoja sapni par siltu vasariņu, pienenēm un sārtām zemenēm, saposa pils pagalmu un uzrakstīja īpašo vēstuli Ziemassvētku vecītim uz visīstākās rakstāmmašīnas. Nu droši varēja sēsties sidrabiņa kamanās un doties uz balli, kur ar skanīgu dziesmu visus sagaidīja Sniega māte (mūzikas skolotāja Dace Jansone). Nobeigumā Ziemassvētku vecītis vēroja jautro svētku deju un izdalīja nopelnītās dāvanas. Katrs bērns varēja noskaitīt savu dzejoli.

Skolotājas Dita un Edīte, skolotāju palīgi Evija un Gunita

17.00 - Lauberes filiālē "Kaķīša dzirnavas"

17. decembrī      

10.00 - skolas aktu zālē pulcējās 1.-4.klase un viņu vecāki, lai kopīgi priecātos par piparkūku vīriņa Kraukšķīša piedzīvojumiem plašajā pasaulē. Ko tik viņš nesatika pa ceļam-pārslas, rūķus, lāci, lapsu, suni Vavi, žagatu un daudz jauku dejotāju un dziedātāju. Paldies 1.-4.klases teātra pulciņam, tā vadītājai Agitai Lazdiņai un klašu audzinātājām par ieguldīto darbu!

14.00 -  5. - 8. klašu skolēni programmā "Svētki Latvijā dažādos gadu desmitos" 8.klases vadībā izdzīvoja Ziemassvētkus dažādu gadu desmitu garumā. Šeit atklājās aktieriskais talants un vērtīgas jauno režisoru iezīmes. 

17.00 -  9. -12. klašu "Ziemassvētku speciālizlaidums". Skaistu punktu Ziemassvētku eglīšu pasākumiem pieliek 9.-12. klases, kas ļoti pārdomātā un vizuāli baudāmā veidā 11.klases vadībā  atklāj dažādus mākslas un mūzikas stilus. Paldies visiem par ieguldīto darbu svētku noskaņas radīšanā, it īpaši 11.klases skolēniem un viņu audzinātājai Initai Andževai, kas  divu nedēļu garumā  vēlās vakara stundās (lai saglabātu visu noslēpumā) veica visus nepieciešamos sagatavošanās darbus. Filmēšana jau nav joka lieta, tā prasa īpašu aktieru atlasi un pasaulslavenu ierakstu studiju piesaisti. Un ja vēl Ziemassvētku vecīša vietā ierodas rūķi 11.klases vecāku veidolā… 

18.30 - 22.00 DISKOTĒKA!

18. decembrī       11.00 Pasākums "Pieņemšana pie direktores"
21. decembrī      

12.00 "Suntiņi 2" - "Ziemassvētku notikums mežā"

15.00 "Suntiņi 1" - "Ziemassvētku notikums mežā"