Vārda dienu šodien svin: Augusts

Piecgadīgo un sešgadīgo grupu veikums jūnijā

vasaraSaule staigā pa zemes virsu un zeme zied! Suntažu vidusskolas 5gadīgo un 6gadīgo grupu bērni jūnijā daudz laika pavadīja ārā - pētot, izzinot un darbojoties ar dabas materiāliem. 
Bērni no pļavas ziediem un zālēm auda glezniņas, veidoja krāsainus augu daļu nospiedumus uz papīra, kā arī krāsoja papardes. Eksperimentēja ar augiem un mālu, veidojot tajā iespiedumus,  no ziediem un lapām  taisīja mandalas.
Priecīgu un saulainu vasaru vēlot - 
Sanda Kursīte-Jākobsone.

Mākslas skolas prakse 2020

zala prakseJūnija sākumā mākslas skolas audzēkņiem bija sengaidītā iespēja satikties klātienē „zaļajā praksē”. Citugad devāmies izbraukumā uz tuvākām un tālākām vietām, bet šogad zīmējām un gleznojām tepat Suntažos, pils parkā. 1. un 2. kurss strādāja skolotājas Māras vadībā, bet 3. un 4. kurss – ar skolotāju Inesi. Kā mums veicās, varēs aplūkot rudenī izstādē.

Foto: G. Būmeistare.

Mākslas skolas izlaidums 2020

oms12. jūnijā Ogres Mākslas skolā svinīgi un priecīgi satraukti pulcējās absolventi un vecāki. Mākslas skola šogad svin 30 gadu jubileju, bet 2019./2020.mācību gads arī ir pēdējais gads kā patstāvīgai skolai. No nākamā gada mūzikas un mākslas skolas tiek apvienotas. Tādēļ šis izlaidums ir īpašs, jo pēdējo reizi tiek izsniegtas apliecības ar ierakstu: Ogres Mākslas skola. Lai iekļautos noteikumos, izlaidums notika 2 daļās. Pirmajā daļā pulcējās 10 audzēkņi, kas mākslas izglītību apguvuši Suntažos un Ķegumā. Izstāžu zālē bija aplūkojami katra audzēkņa darinātie programmas noslēguma darbi. Tie tika aizstāvēti komisijas priekšā jau pāris dienas iepriekš. Īrisa Brička radījusi smalki punktētu darbu ar – protams, īrisiem! Anna Ance Leja un Ērika Spilo noslēguma darbus izstrādāja katrā mācību priekšmetā, taču aizstāvēšanā bija jāprezentē viens no tiem. Anna izvēlējās gleznojumu, bet Ērika stāstīja par apgleznotajiem traukiem no papīra masas.

Teksts: Māra Mārtiņjāne - Kaše

Foto: Ogres Mākslas skola

Piecgadīgie un sešgadīgie turpina mācības!

zimeeKad mēs tiekam lutināti ar siltu un saulainu laiku, Suntažu vidusskolas 5gadīgās un 6gadīgās grupas bērniem gandrīz visas nodarbības notiek āra vidē. Šodien tapa brīnišķīgi, individuāli un krāsaini mūsu mīļās pils atainojumi akvarelī.
Sanda Kursīte-Jākobsone.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drošs internets katram

dross27. februārī Suntažu vidusskolā viesojās Latvijas Drošāka Interneta centra lektore Sandra Magrina. 5.-7.klasei tika vadīta nodarbība "Kam ticēt, kam neticēt", bet 8.-12.kl. “Virtuālais EGO". Lekcijās tika stāstīts par kibermobingu, mūsu digitālās pēdas nospiedumu, sociālajiem tīkliem.

Foto / informācija: Gunta Būmeistare

 

 

 

Ceļā uz bagātību - trešie!

sanijaNoslēdzošais Biznesa spēļu "Ceļā uz bagātību" pusfināls norisinājās Valmierā, kur laipni mūs uzņēma Vidzemes Augstskola un cītīgi darbojās 9 komandas.
Šoreiz 3 vietas savā starpā dalīja komandas - "Flagmaņi" (Jaunpiebalgas vidusskola), "Ceļā uz bagātību" (Suntažu vidusskola) un "SV Hiēnas" (Smiltenes vidusskola).
Sveicam visas komandas ar veiksmīgu dalību šī gada 3 pusfinālos! 

Uzvarētāju komandas tiksies 3.martā, Rīgā, kur noskaidros, kura kļūs par Biznesa līderi 2020!

 

 

 

 

 

 

 

Izstādē Skola 2030: "mūsējie" gan uzstājās, gan mācās

203028.februārī Suntažu vidusskolas skolēni apmeklēja 26.starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020", pirms pasākuma saņemot konkrētus uzdevumus, kam izstādes laikā pievēršama uzmanība. Prieks, ka mācību iestāžu reklamētāju vidū ieraudzījām savus absolventus: Signi Zuteri, Līgu Lindi, Unu Bergmani, tātad pie mums iegūtās karjeras vadības un komunikācijas prasmes lieti noder tālākajā dzīves posmā.
Ieejas biļetes skolēniem tika atmaksātas no ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.
Teksts, foto: Gunta Būmeistare

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.