Vārda dienu šodien svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

5. klase viesojās "Mazajā Brīnumzemē"

brinumzemeSaulainā 12. septembra rītā 5. klase devās ekskursijā uz skaisto Siguldu. Pirmais galamērķis bija Mazā Brīnumzeme, kur bērni redzēja, kā tiek veidota un darbojas aizraujošā modelisma pasaule. Animatronika ir jauns pasaules un tajā notiekošo procesu izziņas veids, šajā tehnikā ir izveidota Mazās Brīnumzemes ekspozīcija Siguldā. Tajā viss ir kā dzīvē, tikai 87 reizes mazāks. Mākslinieciski izveidotas ieliņas, pa kurām pārvietojas auto; dzelzceļa līnijas, skolas, veikali, lauku sētas, pat kalns ar vēja ģeneratoru galā, kas bērniem patika visvairāk. Brīnumzemes gids Edmunds aizraujoši pastāsta kā tapa Brīnumzeme, kura nekad nebūs pabeigta, un mudina aizdomāties, kurš un kā veido šodienas Latviju.

Esam droši!

ugunsdr9. septembrī notika visu skolas darbinieku elektro, uguns un darba drošības ikgadējā instruktāža. Teorētiskās zināšans pārbaudītas praksē. Esam droši!

 

 

 

 

 

 

Improvizācija. Mācību procesa mūsdienīga metode

tonijsIzglītojamies! Suntažu vidusskolā viesojās improvizācijas teātra aktieris Tonijs Prieks. Kopā ar vidusskolas un programmas "Starts" skolēniem izspēlējām dažādas improvizācijas spēles. Arī skolotāji gatavi stundās un klases vakaros izmantot, uz savas ādas izbaudītās metodes...  Piedzīvojām emocijām bagātus mirkļus. Paldies Tonijam.

Gunta Būmeistare

 

 

 

 

Ekskursijā 12-tie...

1211., 12. jūnijā 12. klase devās noslēguma ekskursijā pa maršrutu Suntaži - Ķemeru purva takas - Tukuma Salmu muzejs - Engures ezers, putnu novērošanas tornis - Mērsrags - Kolkas rags - Suntaži. Paldies visiem, kas bija daļa no lieliskās kompānijas!

Teksts / foto: Ira Andersone

 

 

 

 

Brīvlaišanas svētki

31. maijā Suntažu vidusskolā tradicionāli notiek Brīvlaišanas svētki.

sagatavosanaSagatavošanas grupas Brīvlaišanas svētki - apliecinājums tam, ka bērni ir gatavi Lielajai skolai!
Viņi zīmēja sevi pilnā augumā, dziedāja, gāja rotaļās, piedalījās dažādās stafetēs, saņēma apliecības un tikās ar savu 1. klases skolotāju Lindu.
Vēl - kāpa pils tornī pārbaudīt uzkrātās zināšanas, un, ēdot godam nopelnīto svētku kūku, atvadījās no savām brīnišķīgajām skolotājām - Edītes, Sandas un Gunitas. Sanda Kursīte - Jākobsone

Vidusskolā:

31. maijā, kā jau pieņemta tradīcija, Suntažu vidusskolā norisinājās ikgadējā sporta diena, kuru organizēja skolēnu pašpārvalde lai atzīmētu brīvlaišanas svētkus. Kamēr sākumskola skatījās teātra izrādi "Dakteris Aikāsāp", pamatskola un vidusskola iesildījās un uzsāka aktivitātes sešos kontrolpunktos, sākot no basketbola trīs punktu metieniem līdz pat 'kurjeram', kur klasēm pār upi bija jāpārsūta maiss. Kad klases bija paveikušas savus uzdevumus, direktors teica svinīgo uzrunu un pateicības, un klašu lokā tika izdalītas liecības.

brivPaldies skolēnu pašpārvaldei par organizāciju un skolēniem par aktīvo piedalīšanos!

Teksts: Tīna Elīza Ancāne

 

 

 

 

 

Zaļās jostas Vides svētkos Tērvetē

24. maijā 16 Suntažu vidusskolas 3.- tervete8. klašu skolēni piedalījās Zaļās jostas Vides svētkos Tērvetē. Skolēni aktīvi iesaistījās vairāk nekā 80 meža izziņas pieturās, iepazina meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, piedalījās daudzveidīgās izglītojošās aktivitātēs kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem, iepazina ne tikai meža audzēšanas ciklu ar meža tehniku darbībā, bet arī mācību un karjeras iespējas meža nozarē. Labvēlīgi laika apstākļi atļāva izstaigāt Tērvetes Dabas parku, izbaudīt atrakciju parka piedāvātās iespējas.

Teksts / foto: Bibliotekāre Valda Tuča.

 

 

 

"Labinieku" ekskursija

labiniekiKatru gadu skolēni, ka uzcītīgi mācās un gūst labus mācību rezultātus, pavasarī dodas ekskursijā uz Latvijas skaistākajām vietām. Šogad tā bija Rauna. Attēlā - skolēnu grupa un mācību pārzine Skaidrīte Andževa pie Raunas Staburaga.

 

 

 

 

 

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.