Vārda dienu šodien svin: Vidaga, Aivija, Vija

Drošs internets katram

dross27. februārī Suntažu vidusskolā viesojās Latvijas Drošāka Interneta centra lektore Sandra Magrina. 5.-7.klasei tika vadīta nodarbība "Kam ticēt, kam neticēt", bet 8.-12.kl. “Virtuālais EGO". Lekcijās tika stāstīts par kibermobingu, mūsu digitālās pēdas nospiedumu, sociālajiem tīkliem.

Foto / informācija: Gunta Būmeistare

 

 

 

Ceļā uz bagātību - trešie!

sanijaNoslēdzošais Biznesa spēļu "Ceļā uz bagātību" pusfināls norisinājās Valmierā, kur laipni mūs uzņēma Vidzemes Augstskola un cītīgi darbojās 9 komandas.
Šoreiz 3 vietas savā starpā dalīja komandas - "Flagmaņi" (Jaunpiebalgas vidusskola), "Ceļā uz bagātību" (Suntažu vidusskola) un "SV Hiēnas" (Smiltenes vidusskola).
Sveicam visas komandas ar veiksmīgu dalību šī gada 3 pusfinālos! 

Uzvarētāju komandas tiksies 3.martā, Rīgā, kur noskaidros, kura kļūs par Biznesa līderi 2020!

 

 

 

 

 

 

 

Izstādē Skola 2030: "mūsējie" gan uzstājās, gan mācās

203028.februārī Suntažu vidusskolas skolēni apmeklēja 26.starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020", pirms pasākuma saņemot konkrētus uzdevumus, kam izstādes laikā pievēršama uzmanība. Prieks, ka mācību iestāžu reklamētāju vidū ieraudzījām savus absolventus: Signi Zuteri, Līgu Lindi, Unu Bergmani, tātad pie mums iegūtās karjeras vadības un komunikācijas prasmes lieti noder tālākajā dzīves posmā.
Ieejas biļetes skolēniem tika atmaksātas no ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.
Teksts, foto: Gunta Būmeistare

64. Žetonvakars

zv21. februārī Suntažu vidusskolā notika 64. žetonvakars. Šogad mēs, 12.klase, savā žetonvakarā bijām nolēmuši parādīt savus daudzpusīgos talantus. Kaut arī katrs esam tik dažāds, šobrīd mūs visus vieno kopīgas intereses - ne tikai skolas absolvēšana, bet arī autovadītāja apliecības iegūšana, tāpēc starp priekšnesumiem Kārlis mūs vizināja dažādos piedzīvojumos.
Žetonvakara pirmajā daļā parādījām to, ko protam vislabāk - citiem tā ir dziedāšana, citiem tautu deju dejošana vai klavierspēle. Otrā daļa bija mazliet nopietnāka un tajā mēs lasījām mūsu mīļākās Imanta Ziedoņa epifānijas un saņēmām Suntažu vidusskolas žetona gredzenus.

Teksts: Dana Leibome
Foto: Andris Linde

Valentīndiena - mīlestības svētki!

sirds14. februārī Valentīndiena ienāk arī Suntažu vidusskolā. Skolas gaiteņi un klašu durvis jau iepriekšējās nedēļas laikā tiek izrotāti ar sirsniņām, kupidoniem, teicieniem. Piektdienas rītā tiek izlikts ziedu stends un Valentīndienas pasts, bet pirmajos starpbrīžos notiek dažādas spēles - "kupidona sirds", "mīļā bulta" un "trāpīgā mīlestība". Liels paldies skolēnu pašpārvaldei par organizēšanu!

Teksts: Tīna Elīza Ancāne
Foto: Lelde Liepa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skaļās lasīšanas sacensība

skali lasaOtro gadu Suntažu vidusskolā notiek Skaļās lasīšanas sacensība. Šogad 11, februārī tajā piedalījās 5. klases skolēni Samanta Stepāne, Anželika Giņko, Emīls Bogdanovs, Elza Avotiņa, Roberts Mārtiņš Berners, Arturs Gulovs. 6. klases skolēni Lelde Liepa, Emīlija Rovenska. Pirmo vietu ieguva Lelde Liepa, otru vietu -  Emīls Bogdanovs, trešā vieta pienācās Anželikai, Samantai un Robertam, visi dalībnieki saņēma pateicības.

Bibliotekāre Valda Tuča

Skatuves runas konkurss

sk runa28. janvārī skolā notika skatuves runas konkurss, kurā piedalījās skolēni no 1. līdz 12. klasei.
Konkursantu uzstāšanos vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija sākumskolas klašu audzinātājas, valodu skolotājas un skolas bibliotekāre. Žūrijas izvirzītajiem pretendentiem būs iespēja pārstāvēt skolu skatuves runas konkursa nākamajā kārtā Ogrē.
Teksts, foto: Kristīne Zobena

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas noslēguma pasākums

lasitaji21. janvārī Suntažu vidusskolas pils zālē norisinājās bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas noslēguma pasākums. Grāmatu draugi - kā bērni, tā to vecāki un vecvecāki - bija pulcējušies kuplā skaitā. Noslēgumā tika piedzīvots neticams notikums - 3. klases skolēniem izdevās uzburt sniegu, kas sajūsmināja ikkatru klātesošo.
Paldies visiem lasītājiem par piedalīšanos un skolas bibliotekārei Valdai Tučai par pasākuma organizēšanu.

Teksts, foto: Kristīne Zobena

Barikāžu dienu piemiņai

barkadesSuntažu vidusskolā no 20. līdz 25. janvārim pieminam, atceramies par tiem, kas 1991. gadā barikāžu dienās Rīgā bija gatavi aizstāvēt savu un valsts brīvību. Tā bija nevardarbīgās pretošanās izpausmes masveidīga gatavība aizsargāties bez ieročiem, kad cilvēki izveidoja barikādes. Nedēļas ietvaros visām klasēm tika veidotas vizuālās, verbālās nodarbības par notikumiem 1991. gadā Rīgā, ar uzsvaru uz to, kas ir brīvība un kāpēc tā jāsargā. Savas pārdomas par šiem jautājumiem skolēni pierakstīja un atstāja Brīvības kokā, kas tika izvietots Vidusskolas pirmajā stāvā Barikāžu stūrītī. Paldies par atsaucību skolēniem un klašu audzinātājiem.

Teksts: Ilze Ludāne
Foto: Kristīne Zobena

Lauberes filiāles komanda uzvar!

dambreteOgres novada Kultūras centrā 15.janvārī norisinājās Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē, kurās piedalījās 29 skolēni trijās vecuma grupās.

Uz sacensībām bija ieradušies Ogres 1.vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Ogres sākumskolas un Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles dambretisti.

Jaunogres vidusskolas jaunie dambretisti kļuva par līderiem vidējā un vecākajā grupā, bet jaunākajā grupā uzvarēja Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles komanda.

https://www.facebook.com/497144573633451/posts/3300259623321918/

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.