Pieejamības rīki

Vārda dienu šodien svin:

Lāčplēša diena skolā

svecesLāčplēša diena ir Latvijas armijas lielākā uzvaras diena.1919. gada 11. novembrī Latvijas armija sakāva Bermonta karaspēku.
Tāpēc ik gadu 11. novembrī mēs pieminam un godinām Latvijas kareivjus, kuri nosargāja mūsu valsti. Viņi piepildīja daudzu cilvēku sapni par brīvu un neatkarīgu Latviju.
Godinot Latvijas aizstāvju piemiņu , arī mūsu skolas skolēni un pedagogi skolas pagalmā izveidoja Gaismas ceļu, tā parādot savu pateicību visiem tiem, kuri cīnījās par mūsu brīvību un neatkarību.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sadarbība ar O-Veselība komandu

ovesTurpinot veiksmīgu sadarbību ar "O veselība" komandu, 8.11. skolā ar izglītojošu lekciju pusaudžiem "Seksuālā un reproduktīvā veselība" viesojās Līva Naudiņa-Saliņa, Ogres Sporta centra veselības veicināšanas nodaļas konsultante, Lelde Zēna, biedrības "DIA+LOGS", (atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS) komunikācijas un projektu vadības lektore un Kristmunds Inguss Lauva, biedrības "DIA+LOGS", (atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS) lektors.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mākslas skola viesojas Rīgā

LNMMMākslas skolai ir tradīcija rudenī doties uz izstādēm Rīgas muzejos. Šogad šī diena bija 8. novembris. Vispirms apmeklējām Nacionālo mākslas muzeju. Neparastā ieeja muzejā – caur šķindošu metāla aizkaru un milzu zelta monētu - sagatavoja neierastai izstādei. Gida pavadībā iepazinām “Vērtību zīmes”, Latvijas Bankas veidotu māksliniecisku monētu kolekciju. Otra izstāde bija veltīta gleznotājas Birutas Baumanes daiļradei. Pēc pusdienu pauzītes devāmies uz Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju. Lielajā zālē izstādē “Rok-darbi” iepazinām austos tekstildarbus. Izstaigājām arī pastāvīgo ekspozīciju 2. un 3.stāvā. Ar nepacietību gaidīsim nākamo ekskursiju!
Teksts Māra Mārtiņjāne-Kaše
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swedbank Naudas diena

naudas diena31.oktobrī Swedbank organizētajā Naudas dienā piedalījās Suntažu vidusskolas 2.-4.klases skolēni, lai neparastākā veidā apgūtu finanšu pratību. Uzzinājām kas ir budžets, kā to plāno, kā sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem, kā pārdomāti tērēt kabatas naudu. Noslēgumā kopā neliela disenīte ar "'Bermudu Divstūri".

 

 

 

 

Pirmaklasnieki uzņēmumā Dabas Dimanti

dd19. oktobrī 1. klase ciemojās uzņēmumā Dabas Dimanti. Mūs jauki uzņēma Patrika mamma, kurai šis uzņēmums pieder. Tur mēs iepazināmies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, gājām ekskursijā pa uzņēmumu, degustējām kūciņas. Paldies Patrika mammai par mūsu uzņemšanu un dāvaniņām!
Informāciju sagatavoja 1.klases audzinātāja Agita Lazdiņa
 
 
 
 
 
 

Rudens talkas ir noslēgušās

1kl6. klase audzinātājas Inetas Donskas vadībā sakopa pēdējā Suntažu pils īpašnieka barona Hānenfelda mūža atdusas vietu. Skolēni un audzinātāja gandarīti par paveikto.

9. klases skolēni ar audzinātāju Astrīdu Ārmani možu garu uztur jebkurā situācijā - šoreiz pils parkā.

1. klase sakārto stadiona apkārtni.

 

 

6

 

 

 

 

 

9kl

Karjeras nedēļa skolā

armanisKarjeras nedēļas laikā 6. klasē ciemojās Suntažu uzņēmēja Anna Gintere, lai pastāstītu un iepazīstinātu ar savu uzņēmējdarbību: StarSpace, darbošanos IT nozarē un aitkopībā.
Savukārt pie 9. klases skolēniem klases stundā viesojās personāla atlases speciālists Jānis Ārmanis.

Skolēnu atsauksmes par šo tikšanos:
"Karjeru veidojot, kārtīgi jāapdomā sava izvēle Tikai tu pats izvēlies savu nākotni!"(Krista)
" Jānis Ārmanis ir ļoti interesants un apzinīgs cilvēks Viņa stāstītais var man ļoti palīdzēt nākotnē, kad sākšu veidot savu karjeru."(Maksis)
"Dzīve, strādājot darbu pieaugušo pasaulē, ļoti atšķiras no mūsu dzīves tagad, jo tā ir daudz nopietnāka un ar lielu disciplīnu, jo no tā ir atkarīga tava izaugsme, arī alga."(Evelīna)
gintere

Rudens tirdziņš

rudensRudens tirdziņš skolā noritējis veiksmīgi - atraktīvie pārdevēji gandarīti, bet ieinteresētie pircēji priecīgi par gardajiem našķiem. Bija pat neliels koncerts, kuru sniedza sākumskolas koris skolotājas Initas Andževas vadībā. Bija liels gandarījums par vecāku līdzdalību un atbalstu. Liels paldies par tik aizraujoša pasākuma organizāciju skolotājai Inetai Donskai ar 6.klases atbalsta komandu, skolotājai Guntai Būmeistarei, skolas saimniekam Armandam Andževam!

 

 

 

9. klase ekskursijā Preiļos

9Šī gada 29. septembrī 9. klase devās rudens ekskursijā.
Mums bija iespēja apmeklēt metāla muzeju, "NESTER CUSTOM design art gallery" Preiļos. Redzējām izcilas skulptūras, veidotas no dažādām metāla detaļām, piemēram, bullis ar ragiem bija izveidots no šujmašīnas detaļām. Tad viesojāmis Leļļu muzejā. Visa klase varēja saģērbties dažādos seno laiku tērpos un pēkšņi nonākt viduslaikos.To visu iemūžinājām skaistās fotogrāfijās.
Pēc fotogrāfēšanās un ļoti daudz smiekliem atvadījāmies no Preiļiem un laimīgi devāmies mājās.
Informāciju sagatavoja Katrīna Barkāne
 
 
 

Mācību stundu laiki:  0-tā stunda 8.10 –  8.50;    1. stunda  9.00 –  9.40;   2.stunda  9.50 – 10.30;    3. stunda 10.40 – 11.20;   Pusdienas 1. – 5. klasei    11.20 – 11.40;  4. stunda 11.40 – 12.20;   Pusdienas 6. – 12.klasei    12.20 – 12.35;  5. stunda 12.35 – 13.15;  6. stunda 13.25 – 14.05;  7. stunda 14.15 – 14.55;  8. stunda 15.00 – 15.40

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

 

Seko mums Facebook

E- klase, pievienojies

Suntažu ģerbonis

Adrese un kontakti

Direktors: Mārtiņš Leja, tel. 65037319

Lietvede: tel. 65037095, 26459434

Fakss: 65037095

E-pasts: suntazi_vsk@ogresnovads.lv

Adrese: Suntažu vidusskola, Suntažu pagasts,
Ogres novads, LV-5060

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Meklē mūs šeit